شروع طراحی یک وبسایت

شروع طراحی یک وبسایت وردپرسی به چه مواردی نیاز دارد؟

در ابتدا هر وبسایتی برای شروع طراحی نیاز به یک نام دارد که از طریق آن نام است که وبسایت توسط کاربران جستجو و صدا زده می شود. (در یک مقاله جداگانه نکات لازم و کامل را برای انتخاب نام مناسب برای وبسایت را به طور کامل توضیح می دهیم.)  که نام وبسایت شما نام دامنه domain name گفته می شود.

قدم بعدی انتخاب یک هاست مناسب برای وبسایت است. هاست وطیفه میزبانی وبسایت شما را برعهده دارد. انتخاب هاست کاملا ارتباط به نوع سرویسی دارد که وبسایت شما به کاربران خود میدهد. (در یک مقاله جداگانه نکات لازم و کامل را برای انتخاب نام مناسب برای وبسایت را به طور کامل توضیح می دهیم.)

شرکت هایی وجود دارند که می توانید از طریق آنها ثبت دامنه و هاست را برای وبسایت خود انجام دهید. اگر در گوگل واژه های ثبت دامنه و ثبت هاست رو سرچ کنید، شرکت های متفاوتی در این حوزه به شما پیشنهاد می شوند.

قدم سوم که مربوط به طراحی وبسایت در بستر وردپرس است انتخاب یک قالب وردپرسی مناسب نیازهای شما است، البته لازم به ذکر است که دربستر وردپرس با استقاده از زبان برنامه نویسی php این امکان وجود دارد که قالب  وبسایت کاملا اختصاصی و منحصر به فرد طراحی شود ولی اینکار نیاز به دانش برنامه نویسی دارد ولی به راحتی با استفاده از قالب های موجود  می توانید بدون نیاز به دانش برنامه نویسی وبسایت خود را طراحی و راه اندازی کنید.

قالب های وردپرس تنوع بسیار گسترده ایی دارند که با یک نیاز سنجی مناسب از اهداف وبسایت خود می توانید بهتریت قالب را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
برای مشاوره رایگان تماس بگیرید