چرا سروش همیشه مافیا می‌شود؟

در این قسمت از دلیل مافیایی، قصد داریم در مورد مافیا همیشگی کافه هوم سوئیت توضیح دهیم. اگر شما هم از افرادی هستید که سروش را تارگت کش می‌کنید با متن زیر همراه باشید.

سروش که بود و چه کرد؟ با رسم شکل توضیح دهید (2 نمره)

بیوگرافی

سروش سلیمانی (آذرگشسب) متولد دی ماه 1373 در خانواده مذهبی چشم به جهان گشود. وی بعد از تحصیلات عالیه در رشته الکترونیک متوجه شد که این رشته سازگار با او نیست و تصمیم به ادامه تحصیل و تخریب رشته مهندسی نرم افزار نمود. همچنین وی نسبت به ایجاد گروه مخفیانه و سازمان یافته ای اقدام نمود و خانواده خود را ترک نمود، همچنین خانواده وی به کشور دیگری به علت نجات جان خود به کشور دیگری مهاجرت کردند. آذرگشسب علاقه خاصی به افرادی مانند آل کاپون و پابلو اسکوبار نشان می دهد و همچنین از برخی منابع آگاه در اطرافیان وی اعلام کردند پابلو اسکوبار را به عنوان الگو خود انتخاب کرده است.

سروش سلیمانی از 15 سالگی به ورزش کیک بوکسینگ روی آورد و در همان سنین نوجوانی تا به امروز بیش از 20 نبرد موفق در رینگ داشته است که منجر به 8 کشته از حریفان خود گردیده است. همچنین وی در این ورزش علاقه خاصی به کانر   و جان جونز نشان داده است حتی اسم سگ خود را از این ورزشکار انتخاب کرده است.

القاب سروش

 • آذرگشسب
 • شروس
 • سوروش
 • روشوس
 • شروسیه
 • و…

شرکای وی:

 • سپهر (رئیس مافیای قاچاق انسان، دختر و اسلحه )

 • احمد ( مافیای دراگ و الکل)

دلایل مافیایی وی

 1. وی در هر بازی مافیا با گاد بازی معامله میکند و ترجیحاً نقش گادفادر یا یکی از نقش های مافیای را برای خود انتخاب میکند و ثروت و شهرت را به گاد بازی پیشنهاد میدهد، زیرا وی در بازی مافیا هم مانند زندگی واقعی خود نقش مافیا را بسیار دوست دارد.
 2. بر اساس تحقیقات به عمل آمده توسط کارآگاهان، بازرسان، مفتشان، مطلعین، دانشمندان، خبرنگاران و … وی در 98.3 درصد بازی های انجام شده مافیا شناخته شده است و مابقی بازی هارا به عنوان یک شهر Collapse با مافیا ها بازی کرده و شهر را به کام مرگ کشانده است.
 3. هنگامی که وی بازی نمیکند دوست دارد که گاد بازی باشد و هنگامی او گاد بازی هست یا نقش هارا یادش میرود یا اجازه استفاده از ابلیتی هارا به شهر نمی دهد تا مافیا راحت تر بازی راببرد.

جنگ بر سر قدرت

وی همواره با نازنین ملقب به فتانه  و ساغر بر سر قدرت در چالش داشته و در بیشتر این کشمکش‌ها   همیشه بازنده بوده است.

علاقه سروش به آثار هنری بسیار زیاد بود به همین دلیل وی با پرداخت 10 میلیون دلار به نقاش معروف Gerhard Richter درخواست نقاشی از دوران پیری خود را نمود و Gerhard Richter این نقاشی را از او کشیده است.

فهرست
برای مشاوره رایگان تماس بگیرید