بهترین سایت شرکت ها چه ویژگی دارد؟

بهترین سایت مناسب شرکت ها چه ویژگی دارد؟

حتما شما هم با سایت های مشابه زیادی در اینترنت روبرو شدید، طراحی رابط کاربری این سایت های شرکتی به شکلی است که انگار یک سورس کد به همه ارائه شده و فقط به آن ها گفته اند که عکس ها و ویژگی های محصول خودتان را روی سایت بگذارید.

در این مقاله با گروه آفیس کوچولو قصد داریم چند ویژگی سایت شرکتی خوب را به اختصار بگوییم و یکی از موارد را به صورت کامل توضیح دهیم.

5 ویژگی مهم سایت شرکتی عبارت است از:

  1.  طراحی صفحه home
  2. فوتر سایت
  3. صفحه درباره ما
  4. صفجه های داخلی
  5. پنل مدیریت

پنج مورد بالا مواردی است که حین طراحی سایت شرکتی نیاز است که بررسی شود در مقاله مورد اول (طراحی صفحه هوم) و ویژگی های آن به صورت کامل ذکرشده است.

( برای مطالعه باقی موارد با سایت آفیس کوچولو ) همراه باشید.

تا حالا پازل بازی کردید؟

پازل ها از قطعات کوچک زیادی تشکیل شده اند که برای اینکه شمای کامل پازل را ببینید نیاز است که همه ی قطعات به درستی کنار هم قرار بگیرند.

در مورد وبسایت هم مسئله به همین شکل است شما ماه ها روی وبسایت خود کار می کنید و بودجه زیادی را اختصاص می دهید که پازل های وبسایت شرکتی  را به زیبا ترین حالت ممکن در کنار هم قرار می دهید که بتوانید مخاطبانتان را به مشتری تبدیل کنید.

ویژگی های صفجه هوم

طبیعی است که اولین صفحه ای که مخاطب با آن مواجه می شود صفحه هوم شرکت است. پس مطلع باشید که قضاوت اولیه روی شما از طریق صفحه هوم انجام می شود.

اولین نکته ای که در مورد  صفحه هوم نیاز است بدانید این موضوع است که کاربر را در صفحه گیج نکنید. کاربر باید با نگاه اولیه متوجه شود که حوزه فعالیت شما چیست.

دامنه سایت

دامنه سایت

دامنه سایت اولین نوشته ای است که در رابطه با شما روی نوار جستجو کاربر می بیند، بهتر است یک دامنه ای تهیه کنید که ساده باشد، به راحتی نوشته شود.

برای چک کردن دامنه های داخلی می توانید از  سایت های ارائه دامنه مثل سرور دات آی ار استفاده کنید و برای دامنه های بین المللی می توانید از سایت who is استفاده کنید.

نام شرکت

نام شرکت باید به صورت واضح در بالای صفحه اول نمایش داده شود.

نکته*: برای دیدن اسم شرکت کاربر نباید مجبور به اسکرول درون صفحه شود.

نوار جستجو

نوار جستجو به کاربر کمک می کند که راحت تر به آنچه می خواهد دسترسی پیدا کند، طبیعی است هرچه کاربر راحت تر به هدف خود برسد، سفری که درون سایت شما طی می کند برایش دلچسب تر، خواهد بود.

لوگو

لوگو هم مانند اسم شرکت باید در بالای صفحه اول باشد، سایز لوگو باید کوچک باشد و همچنین  ظاهر آن باید به گونه ای باشد که  به راحتی در ذهن بماند.

توضیحات

یک تعریف کوچک درباره شرکت باید در محلی نزدیک اسم شرکت قرار بگیرد، سعی کنید این تعریف را به شکل داستان ارائه دهید.

استفاده از عکس

در وبسایت باید از تعدادی عکس استفاده کرد تا افراد به لحاظ بصری ارتباط بیشتری با کسب و کار شما برقرار کنند، سعی کنید از عکس های آماده موجود در فضای اینترنت استفاده نکنید.

تستمونیا

تستمونیا به معنای استفاده از نظرات یا نمایش تجربه ی مشتری یا مخاطبی است که از شما سرویس گرفته برای قانع کردن مشتری جدید.

نمایش نظرات مشتریان قبلی شما می تواند منجر به متقاعد کردن راحت تر مشتریان جدید شما شود، به همین دلیل حتما از این روش در صفحه اول وبسایت خود استفاده کنید.

لینک های داخلی

هدف نهایی ما، ماندن مخاطب در  صفحه اول یا هوم وبسایت نیست با ما قصد داریم مخاطب را طی یک سفر با خود همراه کنیم تا در نهایت به فروش منجر شود، همچنین خروج مخاطب از صفحه اول از نظر گوگل نیز یک نمره منفی شمارده می شود.

به همین دلیل سعی کنید مخطب را از صفحه اول وبسایت خود به صفحه های مختلف هدایت کنید.

جمع بندی

موارد ذکر شده در مقاله برای مربوط به بهبود صفحه هوم است، شامل دامنه سایت، نام شرکت، نوار جستجو، لوگو، توضیحات ، استفاده از عکس، تستمونیا و لینک های داخلی می باشد که در مقاله به صورت کامل توضیح داده شد.

برای مقالات و موارد بیشتر در مورد بهترین سایت شرکتی مقالات دیگر گروه آفیس کوچولو را در روی وبسایت مطالعه کنید.

همچنین برای مشاوره  و سفارش سایت به لینک مراجعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
برای مشاوره رایگان تماس بگیرید