سفارش طراحی سایت به فروش بیشترم کمک می کنه؟

سفارش طراحی سایت به فروش بیشترم کمک می کنه؟

اینترنت امروزه در همه ابعاد زندگی جاشو باز کرده،  آمار میگه حدود 47 میلیون از افراد روزانه در فضای اینترنت مشغول چرخ زدن هستن، همه این‌ها به ما یاد آور میشه  “اگه کسب و کاری داری و هنوز وارد بستر اینترنت نکردیش به زودی عمرش تموم میشه! “

اگه برای بقا و زنده موندن کسب و کارت در تلاش هستی و یا به دنبال رشد و بزرگ کردن اونی باید هرچی زودتر کسب و کارت رو وارد بستر اینترنت کنی. طبق آماری که تو سال 2021 منتشر شد، 400 هزار کسب و کار اینترنتی وجود داره که گردش مالی اونها در بستر آنلاین چیزی حدود 12هزار میلیارد تخمین زده شده، کسب و کارها مجازی برای رسیدن به درآمد آنلاین از بسترهای مختلفی مثل شبکه‌های اینترنتی، داشتن سایت اختصاصی استفاده میکنن.

جدول محتوا

مدت زمان مطالعه: 5 دقیقه

 1. چرا باید سفارش طراحی سایت داد؟
 2. آیا با وجود شبکه‌های اجتماعی به سفارش طراحی سایت نیاز هست؟
 3. برای سفارش طراحی سایت زمینه کاریت اهمیت نداره
 4. با داشتن سایت درآمدت چندبرابر میشه
 5. طراحی سایت چقدره؟
 6. سفارش طراحی سایت با آفیس کوچولو
 7. جمع بندی:

چرا باید سفارش طراحی سایت داد؟

روزانه همه به یه شکلی درگیر رشد فضای اینترنت و تکنولوژی‌های وابسته به اونیم و کسب در این بین کسب و کارهایی رو میبینیم که خیلی خوب دارن در این فضا کسب درآمد میکنن، ولی اول از همه باید بدونیم که  همه صاحبین کسب و کار برای رشد درآمد زایی خودشون به داشتن یه سایت احتیاج دارن.

سایت، ابزاریه که در بستر اینترنت و دیجیتال وجود داره خیلی سریع تر و راحت تر نسبت به کسب و کار سنتی میتونه به رشد کسب و کاری که  اینترنتی شده کمک کنه. با سفارش یک سایت قدرتمند و اختصاصی  و انجام یه سری کار برای گرفتن ترافیک میتونی خیلی راحت به دیده شدن میلیونی کسب و کارت در بستر دیجیتال کمک کنی و همین دیده شدن با انتخاب یه استراتژی درست می تونه  تورو به یک درآمد چشمگیر برسونه.

طراحی سایت

مهم نیست تو چه حوزه و زمینه‌ایی فعالیت میکنی در همه زمینه‌ها میتونی یک سایت اختصاصی برای خودت داشته باشی. داشتن یک سایت اختصاصی در رسیدن به اهداف کسب و کارت خیلی تاثیرگذاره و کمک بزرگی دراین مسیر هست. با توجه به بودجه‌ایی که داریی میتونی برای سفارش طراحی سایت اختصاصی اقدام کنی.

تیم آفیس کوچولو دوست داره که در این زمینه بهت کمک کنه برای گرفتن مشاور رایگان از ما  کافیه از طریق فرم با ما در ارتباط باشی.

آیا با وجود شبکه‌های اجتماعی به سفارش طراحی سایت نیاز هست؟

اینکه فکر کنی داشتن یک صفحه در یک شبکه اجتماعی برای کسب و کارت به تنهایی کافیه، باور غلطیه. داشتن صفحه  در شبکه های اجتماعی تاحدی می تونه به رشد و دیده شدن کارت کمک کنه، ولی  خیلی از مواقع با توجه به شرایط کاری که انجام میدی برای کسب اعتبار و جلب اعتماد بیشتر مشتریانت باید یه سایت داشته باشی.

از طرف دیگه، کنترل اصلی شبکه‌های اجتماعی دست تو نیست و فقط به عنوان یک کاربر از اون شبکه اجتماعی کنترل صفحه خودت رو به عهده داری و ممکنه شرایطی ایجاد شه که اون شبکه اجتماعی دچار اختلالاتی بشه و یا بازدیدکننده‎‌های خودش رو از دست بده در اینصورت خطر بزرگی کسب و کارت رو تهدید می کنه. ولی مدیریت و کنترل یه سایت اختصاصی به طور کامل از صفر تا صد برعهده خودته.

url سایتبا سفارش طراحی یه سایت به راحتی می تونی مدیریت کاملش رو به عهده بگیری و هرموقع که بخوای، می تونی هر تغییر دلخواهی بهش اضافه کنی. در شبکه‌های اجتماعی محدودیت‌هایی برای تولید محتوا، طراحی محتوا و موارد دیگه وجود داره ولی داشتن سایتی که استاندارد طراحی شده باشه محدودیتی در طراحی نداره و به راحتی هم قابل گسترشه.

برای هرگونه مشاوره در این زمینه کافیه از طریق فرم  ما در ارتباط باشین تا کارشناس ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن به کمک شما بیان.

برای سفارش طراحی سایت زمینه کاریت اهمیت نداره

فرقی نمیکنه در چه حوزه‌ایی فعالیت میکنی، در هر زمینه‌ایی از هنری تا فنی می تونی سایت اختصاصی خودت رو داشته باشی. هرسایتی با توجه به زمینه‌ایی که طراحی میشه ویژگی منحصر‌به فرد خودش رو داره ولی در طراحی یه سایت قدرتمند و اختصاصی باید  نکاتی رعایت بشه که ما تو مقاله طراحی سایت مفصل راجعبه این نکته‌ها نوشتیم.

خیلی از افراد فکر می کنن که سفارش طراحی سایت و داشتن یه سایت برای اونها هزینه زیادی رو ایجاد می کنه درصورتی که این تصور کاملا اشتباهه! خیلی از مواقع با با توجه به شرایط و نیاز یه کسب و کار با کمترین قیمت میشه برای اون یه سایت طراحی کرد.

ما در آفیس کوچولو باتوجه به بودجه اعلامی بهترین سایت رو طراحی می کنیم و تحویل کارفرما می دیم.

با داشتن سایت درآمدت چندبرابر میشه

وقتی یه سایت داشته باشی پلن‌های مختلفی وجود داره که میتونی از طریق اونها درآمدت رو چند برابر کنی. اگه تو زمینه فروش محصولات فعالیت میکنی بهتره که هرچی سریع تر سایت فروشگاهی خودت رو راه بندازی تا روزانه تو بستر آنلاین محصولاتت به افراد بیشتری نمایش داده بشه و فروشت افزایش پیدا کنه.  میتونی برای دیدن پلن طراحی سایت فروشگاهی آفیس کوچولو اینجا کلیک کنی.

طراحی سایتاگه صاحب یه شرکتی داشتن یه سایت شرکتی به کسب و کارت اعتبار و هویت بیشتری می ده و باعث میشه افراد راحت تر و سریع تر بهت اعتماد کنن و سراغت بیان. برای دیدن پلن طراحی سایت شرکتی آفیس کوچولو اینجا کلیک کن.

اگه تو حوزه آموزش فعالیت میکنی با داشتن یه سایت آموزشی میتونی شاگردای بیشتری از هرجایی که بخوای جذب کنی و دیگه محدودیت مکانی نداری. یا اگه تازه میخوای آموزش رو شروع کنی میتونی تو بستر سایت اینکارو انجام بدی تا هم اعتبار بیشتری بدست بیاری و هم سریعتر شناخته بشی. آفیس کوچولو سایت آموزشی هم طراحی میکنه برای دیدن پلنش اینجا کلیک کن.

اگه بصورت شخصی کار میکنی و میخوای خودت رو به دیگران معرفی کنی داشتن یه سایت شخصی و برندینگ خیلی زیاد میتونه به معرفی تو و برند شدنت در بستر دیجیتال کمک کنه. برای دیدن پلن سایت برندینگ آفیس کوچولو اینجا کلیک کن.

به طور کلی برای سفارش طراحی سایت فرقی نمی کنه تو چه زمینه‌ایی فعالیت داری آفیس کوچولو می تونه برات تو سریع ترین زمان ممکن با توجه به بودجه‌ایی که داری یه سایت قدرتمند طراحی کنه، فقط کافیه فرم رو پرکنی تا باهات تماس بگیریم.

موقع سفارش طراحی سایت حواست به این نکات باشه

 • قبل از سفارش طراحی سایت حتما به طور کامل نیازهایی که از سایتت داری رو به طور کامل و شفاف مشخص کن تا طراح بتونه دقیقا اون چیزی که به دنبال هستی برات پیاده کنه.
 • در همون ابتدای کار بودجه‌ایی که برای طراحی سایتت درنظر گرفتی رو اعلام کن تا طراح باتوجه به بودجه اعلام شده برات مناسب ترین سایت رو طراحی کنه.
 • حتما قرارداد ببند و تمام نکات لازم رو در اون قید کن تا سایت باتوجه به نکات گفته شده و موارد تعیین شده بهت تحویل داده بشه. برای دیدن یه نمونه قرارداد کامل از سفارش طراحی سایت اینجا کلیک کن.
 • حتما ریسپانسیو بودن سایتت رو قبل از تسویه کامل چک کن. سایت ریسپانسیو یعنی سایتی که تو گوشی موبایل یا هر دستگاه دیگه‌ایی به جز لپ‌تاپ به درستی نمایش داده بشه، این موضوع‌رو قبل از تسویه کامل با طراح حتما چکش کن.

قیمت طراحی سایت چقدره؟

به طورکلی یکسری قیمت‌های اولیه با توجه به تعرفه‌های تعریف شده برای طراحی سایت با توجه به CMSایی که به کار گرفته می شه وجود داره. ولی اگر باتوجه به پلنی که طراحان سایت ارائه می دن دنبال ویژگی‌های بیشتری باشی براساس سختی تعریف این ویژگی‌ها قیمت طراحی تغییر می کنه. رقم طراحی سایت رقم ثابتی نیست و باتوجه به نیاز کارفرما میتونه تغییرات زیادی داشته باشه.

سفارش طراحی سایت با آفیس کوچولو

ما تو تیم آفیس کوچولو با توجه به بودجه شما مناسب‌ترین سایت رو براتون طراحی می کنیم. نکته‌ایی که در طراحی سایت‌های تیم آفیس کوچولو وجود داره طراحی کاملا اختصاصی UX هست و اینکه بعد از جلسه نیازسنجی با کارفرما برای هرسایت یه پروپوزال و پلن کاملا اختصاصی تعریف می کنیم. تعهد زمانی از مورادی هست که ما تو آفیس کوچولو به اون توجه ویژه‌ایی داریم.

جمع بندی:

در این مقاله  سعی شد تمام موارد لازم درجهت سفارش طراحی سایت عنوان شه و درباره اهمیت داشتن سایت صحبت بشه. همچنین به نکاتی که موقع بستن قرارداد طراحی سایت باید به اونا دقت بشه اشاره شد. باتوجه به مواردی که گفته شد اگه هنوز برای داشتن و سفارش سایت شک داری میتونی از طریق راه‌های ارتباطی که گذاشتیم باهامون درتماس باشی تا بتونیم دقیق‌تر بهت کمک کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
برای مشاوره رایگان تماس بگیرید