بازیابی رمز از طریق پیامک

بازیابی رمز از طریق پیامک

“تا به حال رمز اکانت اینستاگرامت  که فراموش کردی رو بازیابی کردی؟ “یک سری از افراد که به راحتی آب خوردن این کار رو می کنند ولی یک سری  به خاطر بلد نبودن مسیرش به کلی با صفحه خودشون خداحافطی می کنند، غافل از اینکه اگر در تنظیمات اکانتشون گزینه ی حذف برای همیشه رو نزده باشن ؛ این ها هم می تونند مثل آب خوردن اکانشون را بازیابی کنند.

تعداد پیج هایی رها شده در اینستاگرام اهمیت مسئله بازیابی را به درستی نمایان می کنند. رمز اینستا گرام به دو روش بازیابی می شود، روش اول بازیابی رمز از طریق ایمیل است که در مقاله ای به صورت جدا گانه در سایت توضیح داده شده و روش دوم بازیابی رمز  از طریق پیام کوتاه (SMS) است  در این متن همراه یکدیگر به توضیح  آن می پردازیم. ( توجه داشته باشید که بازیابی توسط پیام کوتاه زمانی امکان پذیر است که خطی که با آن اکانت را ساخته اید را بدانید و فعال باشد)

چطور اکانت غیر فعال شده ی خود را بازگردانم؟

برای این که اکانت غیر فعال شده خود را بازگردانید کافی است در صحفه ورود  نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید ( Login  شوید)

ولی در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید و  شماره تماسی که با آن اکانت را ساخته اید را می دانید، متن را دنبال کنید.

  • ابتدا وارد برنامه اینستاگرام شوید.
  • گزینه ی فراموشی رمز عبور (Forget Password) را بزنید.
  • instagram retriveدر این قسمت ابتدا روی گزینه ی phone بزنید. در این مرحله ابتدا پیش شماره را IR+98  انتخاب کنید و شماره تماسی که اکانت را با آن ساخته اید وارد کنید سپس گزینه ی بعدی (Next) را بزنید.
  • instagram password retriveدر این مرحله منتظر بمانید تا کد برای شما پیامک (SMS) شود، سپس کد دریافتی را در صفحه وارد کنید.
  • instagram password retriveبه همین راحتی اکانت شما بازیابی شد.

در صورتی که نیاز به مشاوره رایگان برای رشد کسب و کار مجازیت دارید فرم درخواست مشاوره رایگان آفیس کوچولو رو پر کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
برای مشاوره رایگان تماس بگیرید