بازیابی اکانت اینستاگرام به وسیله ایمیل

” توی این دوره زمونه که حواس برامون نمی مونه”

اینو  وقتی ازت در خواست می کنن که صفحه اینستاگرام از دست رفته شان رو برگردونی و رمز رو ازشون می پرسی خیلی می شنوی. اولین سوالی که بعد از این پاسخ بهشون داده می شه اینه که” آیا اکانت اینستاگرامتون رو برای همیشه پاک کرده اید؟” اگر جواب بله هست راهکار موجود در این مقاله راهگشا نخواهد بود ولی اگر “نه”،  با متن همراه باشید.

 

در این متن با یکدیگر به موضوع بازیابی رمزاکانت اینستاگرام می پردازیم، اهمیت این مطلب به این دلیل است مکه خیلی از مواقع افراد به دلیل نداشتن رمز اکانشان تصور می کنند که اکانت قابل بازیابی نیست و اطلاعات موجود در اکانت را از دست داده اند. در صورتی که این یک باور غلط است و در شرایطی که فرد اکانت خود را برای همیشه پاک نکرده باشد، قابل بازیابی است.

چطور اکانت اینستاگرام غیر فعال شده ی خود را بازگردانم؟

برای این که اکانت غیر فعال شده خود را بازگردانید کافی است در صحفه ورود  نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید. ( Login  شوید)

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید و  نام کاربری خود را می دانید به  دو روش می توانید رمز خود را بازیابی کنید، روشی که در این مقاله پرداخته شده بازیابی رمز به وسیله ی ایمیل است .

بازیابی رمز  اکانت اینستاگرام  به روش استفاده از ایمیل

 

  • ابتدا وارد برنامه اینستاگرام شوید.
  • گزینه ی فراموشی رمز عبور (Forget Password) را بزنیدصفحه ورود اینستاگرام
  • در این قسمت از شما می خواهد که انتخاب کنید به کدام روش می خواهید رمز خود را بازیابی کنید. در صورتی که نام کاربری (ID) اکانت خود را دارید، نام کاربری (user name ) خود را وارد کنید و گزینه بعدی (Next) را بزنیدنام کاربری اینستاگرام.
  • سپس ارسال ایمیل (Send an email ) را انتخاب کرده و در آخر قسمت ارسال لینک ورود (Send Login Link) را بزنید.ارسال ایمیل اینستاگرام
  • سپس به ایمیل خود مراجعه کنید و ایمیلی که ازطرف اینستاگرام ارسال شده است را باز کنید و روی قسمت آبی بزنید.ایمیل اینستاگرام
  • در این قسمت از شما می خواهد که رمز عبور جدید را وارد کنید.رمز عبور جایگزین

در این مقاله روش بازیابی اکانت  اینستاگرام در صورتی که اکانت غیرفعال نشده باشد وفرد نام کاربری خود را به یاد داشته باشد بیان شد.

در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر در رابطه با اینستاگرام با گروه آفیس کوچولو در تماس باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
برای مشاوره رایگان تماس بگیرید